Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada Międzywodzie A1Plaża w MiędzywodziuPrzystań jachtowa w MiędzywodziuPort Rybacki w Dziwnowie Plaża w Dziwnowie Most Zwodzony im. WOŚP w Dziwnowie Park Miniatur i Kolejek w DziwnowieAleja Gwiazd Sportu w Dziwnowie Port Dziwnów Rejsy Statkami w Dziwnowie Plaża w DziwnówkuZalew Kamieński - Przystań Jachtowa w DziwnówkuBałtycki Park Dinozaurów i Park RozrywkiBałtycki Park Dinozaurów i Safari WrzosowoPlaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieBolero - Dziwnówek
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
Bolero
Dziwnówek wrzosowo 71/43 apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
2
Parking
Rozmawiamy
8.5/10
Sprawdź dostępność
Liczba pokoi
2
Parking
Rozmawiamy
8.5/10
Apartament z balkonem. This air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower. The apartments kitchen, which has a stovetop, is available for cooking and storing food. This apartment features a washing machine, a wardrobe, a flat-screen TV and a balcony. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw. ;
Apartament z balkonem. This air-conditioned apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower. The apartments kitchen, which features a stovetop, is available for cooking and storing food. This apartment has a washing machine, a wardrobe, a flat-screen TV and a balcony. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Obiekt Bolero znajduje się w miejscowości Dziwnówek i oferuje taras oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Świnoujście – 48 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
Wyposażenie wszystkich opcji zakwaterowania obejmuje klimatyzację i telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Gości jest też balkon oraz prywatna łazienka z wanną lub prysznicem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 32 km, Klub golfowy Amber Baltic – 20 km. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 58 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Pokoje dla niepalących
Pokoje rodzinne
Całkowity zakaz palenia
Wędkowanie
Klimatyzacja
Kaplica / świątynia
Plaża
Parking na miejscu
Zaplecze do sportów wodnych na miejscu
Taras
Parking
Prywatny parking
Bezpłatny parking
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Piesze wycieczki
Windsurfing
Jazda konna
