Apartament 4 osobowy - Giżycko
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
Apartament 4 osobowy
aleja 1 Maja 4/28 11-500 Giżycko Polska apartamenty - mieszkania
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
9.5/10
Sprawdź dostępność
Parking
Wyżywienie
Rozmawiamy
9.5/10
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
Kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
Wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
Restauracja
Całkowity zakaz palenia
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Bezpłatny parking
Parking na miejscu
Pokoje dla niepalących
Kręgielniapoza obiektemdodatkowo płatne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Obiekt Apartament 4 osobowy znajduje się w miejscowości Giżycko. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 45 km, Twierdza Boyen – 2 km, Wioska Indiańska – 5,8 km. Oferta apartamentu obejmuje restaurację.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano patio, sypialnię (1), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Talki Golf – 25 km, Wilczy Szaniec – 28 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment has a washing machine, a wardrobe, a flat-screen TV and a patio. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
