Apartament 316 w Domu Zdrojowym - Jastarnia
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
Apartament 316 w Domu Zdrojowym
ul. Kościuszki 2 84-140 Jastarnia Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Wyżywienie
Plac zabaw
Rozmawiamy
9.6/10
Pokoje rodzinne
Restauracja
Parking
Basen
Leżaki lub krzesełka plażowe
Parking na miejscu
Sauna
Wieczorne rozrywki
Centrum biznesowedodatkowo płatne
Możliwe wystawienie faktury
Pokoje dla niepalących
Pokój gier
Solarium
Usługa parkingowego
Plac zabaw dla dzieci
Monitoring wokół obiektu
Kryty basendodatkowo płatne
Zabawki do wody
Centrum fitness
Zaplecze bankietowe / konferencyjnedodatkowo płatne
Spa i centrum odnowy biologicznejdodatkowo płatne
Specjalne potrawy dietetyczne (na życzenie)
Basen z widokiem
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
Kryty basen (czynny przez cały rok)dodatkowo płatne
Windsurfingpoza obiektem
Całodobowa recepcja
Wędkowaniepoza obiektem
Piesze wycieczki
Klub dla dzieci
Ogród
Winda
Masaż
Lokalizacja przy samej plaży
Plaża
Całodobowa ochrona
Obsługa pokoju
Zespół animatorów
Taras słoneczny
Dostęp do Internetu
Mały basen
Brodzik
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Ogrzewanie
Bezpłatne Wi-Fi
Całkowity zakaz palenia
Basen z podgrzewaną wodą
Obiekt Apartament 316 w Domu Zdrojowym, położony w miejscowości Jastarnia, zapewnia ogród, bezpłatne Wi-Fi, obsługę pokoju i całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Jastarnia – kilka kroków od obiektu. Na terenie apartamentu działa restauracja.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W obiekcie do dyspozycji Gości jest zaplecze spa i odnowy biologicznej, w którym zapewniono saunę. Na życzenie oferowane są również masaże. Na terenie obiektu Apartament 316 w Domu Zdrojowym dostępny jest taras słoneczny i plac zabaw.
Lotnisko Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo znajduje się 75 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 18:00 do 15:00.
Goście proszeni są o wpłacenie depozytu przelewem bankowym. Po otrzymaniu rezerwacji personel pensjonatu skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią (4 osoby dorosłe). Jest to jasny, elegancko urządzony apartament wyposażony w drewniane meble. Apartament mieści się na 2. piętrze i oferuje widok na patio. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 43 mkw.
