Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguApartament Portowa 31 - Kołobrzeg
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
Apartament Portowa 31
Kołobrzeg Portowa 31 apartament apartamenty - mieszkania
WiFi
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.3/10
WiFi
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.3/10
Obiekt Apartament Portowa 31 położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 800 m, Plaża Ouest – niecały kilometr. Obiekt zapewnia wspólną kuchnię. W odległości 800 m znajduje się Molo w Kołobrzegu.
W apartamencie zapewniono balkon, kilka sypialni (2), salon, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, a także łazienkę (1) z bidetem i prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na rzekę. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych.
Na miejscu działa wypożyczalnia rowerów i wypożyczalnia samochodów. Okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Apartament Portowa 31 znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Latarnia morska w Kołobrzegu i Ratusz. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 104 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu studio. The price includes a single garage. Apartament - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 64 mkw.
wspólna część rekreacyjna / sala TV
pokoje rodzinne
wypożyczalnia samochodów
jazda na rowerzepoza obiektem
łaźnia publicznadodatkowo płatne
parking na miejscu
bezpłatne Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
parking
udogodnienia dla niepełnosprawnych
Wi-Fi
Możliwe wystawienie faktury
dostęp dla wózków inwalidzkich
plaża
windsurfingpoza obiektemdodatkowo płatne
pokoje dla niepalących
dostęp za pomocą kluczy
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
zwierzęta domowe są akceptowane
wspólna kuchnia
ogrzewanie
park wodnypoza obiektemdodatkowo płatne
jazda konnapoza obiektemdodatkowo płatne
winda
bezpłatny parking
parking w garażu
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
stacja ładowania pojazdów elektrycznych
piesze wycieczkipoza obiektem
klimatyzacja
dostęp do Internetu

