Zobacz atrakcje w okolicy:
Rodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguMolo w KołobrzeguPlaża Centralna w KołobrzeguŹródełko solankowe na Wyspie Solnej w KołobrzeguPark Linowy w KołobrzeguApartament "Sevach" Kołobrzeg - Kołobrzeg
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
Apartament "Sevach" Kołobrzeg
Kołobrzeg Kasprowicza 20a apartamenty - mieszkania
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
9.5/10
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
9.5/10
Obiekt Apartament "Sevach" Kołobrzeg położony jest w miejscowości Kołobrzeg i oferuje bezpłatne Wi-Fi, taras oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Centralna w Kołobrzegu – 500 m, PKP Kołobrzeg – 1,4 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie zapewniono sypialnię (1), aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów oraz pralką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Apartament "Sevach" Kołobrzeg obejmuje kryty basen, saunę i wannę z hydromasażem. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania jazdy na rowerze.
W pobliżu obiektu Apartament "Sevach" Kołobrzeg znajdują się liczne atrakcje, takie jak Ratusz, Muzeum Oręża Polskiego i Bazylika Mariacka. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:30.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament. The air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a bath or a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. Featuring a balcony, this apartment also provides a washing machine, a wardrobe and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 2 osobowy.
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
ogrzewanie
meble ogrodowe
pokoje rodzinne
parking w garażu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
winda
monitoring wokół obiektu
kryty basen (czynny przez cały rok)
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
parking
parking na miejscu
czujnik dymu
klimatyzacja
całkowity zakaz palenia
kryty basen
basen
Płatności bezgotówkowe są możliwe
bezpłatne Wi-Fi
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
sauna
wanna z hydromasażem / jacuzzi
taras
dostęp do Internetu
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
prywatny parking
Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
jazda na rowerze

