Zobacz atrakcje w okolicy:
Państwowe Muzeum na MajdankuBrama Krakowska w LublinieMuzeum Józefa CzechowiczaRynek starego miasta LublinRegionalne Muzeum Cebularza w LublinieZamek w LublinieMuzeum Wsi LubelskiejKK 314 Old Town - Lublin
Odkryj wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Polsce, oferujące niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnego. Bez względu na to, czy pragniesz wypoczynku w górach, relaksu nad polskimi jeziorami mazurskimi, czy też fascynujących przygód na wybrzeżu Bałtyku, znajdziesz idealne miejsce dla siebie. Różnorodna oferta obejmuje apartamenty zarówno na odludziu, wśród malowniczych krajobrazów, jak i w centrum miasta. Apartamenty ze SPA - jacuzzi, sauna i basen. Wolne apartamenty w Polsce. Rezerwuj!
KK 314 Old Town
Lublin Karmelicka 3 apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.0/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.0/10
Obiekt KK 314 Old Town, położony w miejscowości Lublin, oferuje takie udogodnienia, jak bezpłatne Wi-Fi oraz telewizor z płaskim ekranem. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pałac Czartoryskich – 200 m, Krakowskie Przedmieście – 500 m. Apartament znajduje się w budynku z 1915 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Pałac Sobieskich (niecały kilometr), Międzynarodowe Targi Lubelskie ( 2,7 km).
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Lublin – 3,1 km, Jezioro Zemborzyckie – 11 km. Lotnisko Lotnisko Lublin-Świdnik znajduje się 10 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Osoby w wieku do 18 lat muszą pozostawać w towarzystwie rodzica lub opiekuna.
W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Obiekt usytuowany jest w dzielnicy mieszkaniowej, w związku z czym Goście proszeni są o zachowanie ciszy.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 1 sypialnią. Located on the 1st floor, this apartment has a patio, kitchen and stovetop. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
bezpłatny parking
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
monitoring wokół obiektu
śniadanie w pokoju
Wi-Fi
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
parking
całkowity zakaz palenia
parking dla osób niepełnosprawnych
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
sklep na miejscu
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
pokoje dla niepalących
bezpłatne Wi-Fi
gry planszowe / puzzle
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
pokoje dźwiękoszczelne
dostęp do Internetu
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
zwierzęta domowe są akceptowane
Płatności bezgotówkowe są możliwe
pokoje dla alergików
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
pokoje rodzinne
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Możliwe wystawienie faktury
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkachdodatkowo płatne
zamykane szafki
czujnik dymu
ogrzewanie
przechowalnia bagażu
pralniadodatkowo płatne
gaśnice
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych

